Kaja.jpg           

Dr. Kaja Arbeiter
perearst
Vastuvõtuajad:
E, N, R: 07.30 - 13.00
K: Asendab dr. Toompuu
T - ainult imikud 07.30 - 13.00
telefonikonsultatsioon 13.00 - 14.00

tel:51911550 (kõneaja väliselt ei vastata)

kaja.arbeiter@piritaarst.ee

 

     
 Veera Bušina.jpg  

Dr. Veera Bušina
perearst
Vastuvõtuajad:
E ja K 15.00 - 18.00
N ja R 07.30 - 13.00
T - ainult imikud 07.30 - 13.00
telefonikonsultatsioon T,N,R 13.00 - 14.00

tel:51916230 (kõneaja väliselt ei vastata)

veera@piritaarst.ee

 

     
Tiia Ruuval.jpg  

Dr. Tiia Ruuval
perearst
Vastuvõtuajad:
E,  K, N, R: 07.30 - 13.00
T - ainult imikud 07.30 - 13.00
telefonikonsultatsioon 13.00 - 14.00

tel:51913907 (kõneaja väliselt ei vastata)

tiia.ruuval@piritaarst.ee

 

     
Aili.jpg  

Dr. Aili Tabri
perearst
Vastuvõtuajad:
E, N: 07.30 - 13.00
K: 15.00 - 18.00
R: 12.00 - 16.00
T - ainult imikud 07.30 - 13.00
telefonikonsultatsioon 13.00 - 14.00

tel:51913118 (kõneaja väliselt ei vastata)

aili.tabri@piritaarst.ee

Kristi .jpg  

Dr. Kristi Talvik
perearst
Vastuvõtuajad:

K, N, R: 07.30 - 13.00

E: 15-18
T - ainult imikud 07.30 - 13.00
telefonikonsultatsioon 13.00 - 14.00

tel:51942115 (kõneaja väliselt ei vastata)

kristi.talvik@piritaarst.ee

 

 

     
Mirjam.jpg  

Dr. Mirjam Türkson
perearst
Vastuvõtuajad:
E, K, N, R 07.30 - 13.00
T - ainult imikud 07.30 - 13.00
telefonikonsultatsioon 13.00 - 14.00

tel:5187569 (kõneaja väliselt ei vastata)

mirjam.tyrkson@piritaarst.ee

 

     
 Lapsehoolduspuhkusel    Dr. Helin Kalmus
perearst
 
     
 Kaili Toompuu.jpg  

Dr. Kaili Toompuu
perearst
Vastuvõtuajad:
E, N, R: 07.30 - 13.00
K: 14.00 - 18.00
T: 14.00 - 16.00
telefonikonsultatsioon 13.00 - 14.00

tel:53498252 (kõneaja väliselt ei vastata)
kaili.toompuu@piritaarst.ee

 

     
 Sirje Reinberg.jpg  

Dr. Sirje Reinberg
asendusarst
Vastuvõtuajad: vastavalt graafikule

 

     
 Mari Virula.jpg  

Dr. Mari Virula
arst - resident
Vastuvõtt: vastavalt graafikule

 

NB! Vastuvõtule palume eelnevalt registreerida tel: 60 61 670
       Telefonikonsultatsioon 13.00 - 14.00 tel: 60 61 670

 

jalus

Pirita Perearstikeskus Kloostrimetsa tee 29 Telefon 60 61 670
E ja K 07.30 - 14.00 ja 15.00 - 18.00       
T, N, R 07.30 - 16.00
info@piritaarst.ee
www.piritaarst.ee

Bänner2

Pirita perearstikeskus