• Kiireloomulisi probleeme palume e-maili teel mitte edastada!!! Kontakteeruge esimesel võimalusel telefonitsi pereõega, kes leiab sobivaima lahenduse.
  • Perearsti ja pereõe vastuvõtule palume kindlasti eelnevalt registreeruda telefoni teel.
  • Protseduuridele palume kindlasti eelnevalt registreeruda. 8.00-12.00 vereanalüüside võtmine elavas järjekorras.
  • Vastuvõtule mitte ilmumisest palume eelnevalt teatada!
  • Kui haigestute, siis helistage palun arsti vastuvõtule saamiseks hommikul kohe, soovitavalt 8.00-10.00. Hilisemate pöördumiste puhul on aega väga raske planeerida.
  • Kui olete otsustanud helistada perearstikeskusesse, siis püüdke oma probleem formuleerida väga konkreetselt, et pereõde saaks lähtuvalt teie haiguse tõsidusest leida teile sobiva vastuvõtuaja.
  • Kui vajate 2 ja enama perekonnaliikme arstlikku konsultatsiooni ja/või läbivaatust, siis reserveerige vastavalt ka ajad registratuuris.
  • Meie perearstikeskuses on arsti telefonikonsultatsiooni aeg igal tööpäeval kell 13.00-14.00. Palume konsulteerimiseks kasutada seda aega ning eelistada kontaktides leitavaid mobiilinumbreid.
  • Arsti / õe vastuvõtule pöördudes püüdke oma kaebused ja probleemid korralikult läbi mõelda ning esitada tähtsuse järjekorras.
  • Uuringute ja analüüside tegemisel lähtub arst teie kaebustest. Kui teil patsiendina on huvi teha uuringuid, mis ei haaku teie kaebustega, tuleb teil need endal tasuda vastavalt haigekassa hinnakirjale.

 

 

Nimistuga liitumine:

Esitage avaldus valitud perearstile  (isiklikult kohale tuues, tähitud postiga või eelistatult digiallkirjastatult e-maili teel).

Uuele perearstile on vajalik esitada väljavõte või koopia oma tervisekaardist eelmise perearsti juurest.  Kui Teid puudutav oluline terviseinfo on olemas Teie digiloos, ei ole paberkandjal info toomine vajalik.

Perearst teavitab Teid nimistusse registreerumisest või registreerumisest keeldumisest 7 tööpäeva jooksul registreerimisavalduse esitamisest arvates ning keeldumisel märgib ära ka keeldumise põhjuse.

https://www.haigekassa.ee/et/perearstile-registreerumine-ja-perearsti-vahetamine

 

 

 

Oluline on, et rahvastikuregistris kajastuksid teie korrektsed elukohaandmed.

https://www.siseministeerium.ee/et/tegevusvaldkonnad/rahvastikutoimingud/elukohatoimingud?fbclid=IwAR0uuTZLDwjcLXSisYocGbfa4aHPp2JHLDF4WCzx2OeUIlA4P4wa4M-wu9g

 

jalus

Pirita Perearstikeskus Kloostrimetsa tee 29 Telefon 60 61 670
E ja K 07.30 - 14.00 ja 15.00 - 18.00       
T, N, R 07.30 - 16.00
info@piritaarst.ee
www.piritaarst.ee

Bänner2