COVID info

  • Kui Sul on avaldunud haigussümptomid, siis püsi kodus.
  • Võimalus on koduselt teha kiirtest: Kui Sinu proov osutub positiivseks, siis püsi kodus ja järgi perearsti antud soovitusi
  • Kuidas toimida, kui testi tulemus on positiivne? Positiivsest testi tulemusest ei ole vaja perearstikeskust teavitada.Välja arvatud juhul, kui vajate haiguslehte. Patsiendi koduse ravi juhend on leitav perearstide seltsi koduleheküljel www.perearstiselts.ee/patsient/koduse-ravi-juhend-taeiskasvanutele ning selles on ka täpselt määratletud sümptomid, mille puhul tuleks pidada nõu perearsti või pereõega.
  • Kui kaua tuleb püsida isolatsioonis? Tulenevalt COVID-19 nakkushaiguse peiteperioodist soovitame Teil viibida kodus 5 päeva alates haigussümptomite tekkest ning jälgida oma tervislikku seisundit.
  • Millal küsida nõu perearstilt või pereõelt? Lihtsamate probleemidega soovitatakse perearstikeskuse poole pöörduda e-Perearstikeskuse rakenduse  teel. Tõsisema tervisehädaga ei tohiks arsti poole pöördumist kindlasti edasi lükata, vaid vajadusel tuleb proovida korduvalt helistada, jäädes sealjuures rahulikuks ja kannatlikuks. Teile vastatakse esimesel võimalusel! Kui vajate erakorralist abi, helistage hädaabinumbril 112.

Viimased uudised

17.mai ei toimu arstide kõnetundi!

17.05.2024
Seoses personali koolitusega ei toimu 17.mail 2024 arstidel kõnetundi. Murede korral palun helistage üldn...

2.juulil 13:00-17:00 ei ole plaanilisi vastuvõtte

17.05.2024
Lugupeetud patsiendid! Anname Teile teada, et Pirita Perearstikeskuse plaaniline töö seisab seoses ele...

Puhkused ja asendused

19.02.2024
Dr.Arbeiter puhkab 18.03-01.04.2024, teda asendab dr.Mardo.