Tervisetõendid

Mootorsõidukijuhi tervisetõend

Moororsõidukijuhi tervisetõendi väljastame ainult Pirita Perearstikeskuse nimistutesse kuuluvale isikule.
Tervisetõendi taotlemisel peab kaasas olema isikut tõendav dokument, juhtimise ajal kasutatavad abivahendid (prillid, kontaktläätsed, kuulmisaparaat, proteesid jms). Enne vastuvõtule tulemist täitke ära tervisedeklaratsioon aadressil www.digilugu.ee ja allkirjastage see digitaalselt. Tervisedeklaratsiooni täitmise korral paberkandjal on kehtestatud lisatasu 10 eurot.

Relvaloa tervisetõend

Relvaloa tervisetõendi taotlemisel või pikendamisel peab kaasas olema isikut tõendav dokument, kasutatavad abivahendid (prillid, kontaktläätsed, kuulmisaparaat, proteesid jms). Lisaks on vajalik psühhiaatri tõend püühiliste tervisehäirete välistamise kohta.

Tervisetõend tööandjale

Tervisekontroll nakkushaiguste ennetuseks ja tõrjeks on vajalik teostada tööle asumise eelselt. Vajalik on teostada kopsude röntgenoloogiline uuring ning toitu ja joogivett käitlevatel töötajatel ka rooja uuring patogeensetele mikroobidele.


Kõik tõendid on tasulised. Tõend väljastatakse vastavalt läbivaatuse tulemustele ning vajadusel suunatakse ka lisauuringutele. Kui uuringute ja varasema anamneesi põhjal on tervisetõendi väljastamine vastunäidustatud, siis läbivaatuse eest tasutud summat ei tagastata. Kindlustamata isikud peavad tasuma ise ka vajalike lisauuringute eest.

Tõendeid ametikoolidesse sisseastumiseks, laagritesse ja lasteaedadesse me ei väljasta.

Viimased uudised

17.mai ei toimu arstide kõnetundi!

17.05.2024
Seoses personali koolitusega ei toimu 17.mail 2024 arstidel kõnetundi. Murede korral palun helistage üldn...

2.juulil 13:00-17:00 ei ole plaanilisi vastuvõtte

17.05.2024
Lugupeetud patsiendid! Anname Teile teada, et Pirita Perearstikeskuse plaaniline töö seisab seoses ele...

Puhkused ja asendused

19.02.2024
Dr.Arbeiter puhkab 18.03-01.04.2024, teda asendab dr.Mardo.